• وبلاگ : کربلاي جبهه ها يادش بخير... !
 • يادداشت : م.ا.د.ر
 • نظرات : 4 خصوصي ، 12 عمومي
 • آموزش پیرایش مردانه اورجینال

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   

  يا اقصانا لا تهتم

  نغسل ساحاتك بدم

  سلام

  خوب است.دستتان درد نكند ...

  فدائيان.............

  والسلام.

  سلام دوست گرامي

  خوشحال ميشم نظر خودتونو در مورد آخرين پستم بدي

  با وجود مادرمون بي بي دو عالم ...

  زن بودن در اين سرزمين با تمام نقد ها و اشكالات و مشكلات زنان جامعه ما .... يك افتخاره ... حكما از ملاك ها برتر ي خانوم ها نسبت به آقايان هم هست .... اگر الگوي آنها بي بي جان دو عالم باشه ....

  سر زدنم بهر عنايت خفيه است ....

  لطف صاحب كرمان هست دعاي شب و روزم

  التماس دعا ...

  يا حق

  سلام

  عرض تبريك!

  دعا بفرماييد.

  + غ 

  بايد به پا خواست واين را اثبات كنيم كه ما مرد صلح هستيم حتي اگر به قيمت جنگ با شياطين تمام شود .

  بسم الله...

  يك حركت ...

  سلام... در اين روز عزيز به ياد مادرهايي كه دستشان از دنيا كوتاهست نيز باشيم .خدا همه انها را قرين رحمت خود سازد ..امين

  در حسرت يك لحظه با تو بودن

  مادر مي خواهم با تو سخن بگويم. مي خواهم برايت از روزهاي سخت بي مادري بگويم.

  از روزهايي كه خورشيد از آسمان روز و ماه و ستارگان از آسمان شب هجرت كرده بودند. از غربت بي مادري كه بلاي عظيم و دردي جانكاه است.دلم مي خواهد از بي رحمي تقدير بنالم و از بي پناهي ام برايت بنويسم. از آرزوهايي كه بر دلم سنگيني مي كند. از قصه آشفتگي زندگي كه بي تو دارم.

  مادر جان : كاش مي دانستي چقدر دلم تنگ شده است براي آغوش پر مهر و گرمت كه بي رياترين بستر آغوشهاست .دلم تنگ شده است براي چشمانت كه پر فروغ ترين چشمان دنياست و در آنها مي توان غوطه خورد و از بار غمها كاست و دستهايت كه چون شاخه هاي گل ياس رازقي است.

  مادر در تمام لحظات تنهايي ام بارها و بارها نامت را زمزمه مي كنم. اما سكوت و سكوت و سكوت تنها پاسخ من است.

  مادر تو مي داني چقدر سخت است هزاران حرف در دل داشتن. گوش شنوا اما نيافتن.

  اي كاش مي دانستي كه حسرت يك لحظه مادر داشتن در قلبم مانده است و پس از تو تمام آن روزهاي خوش نيز به فراموشي سپرده شده است. تو رفتي بي صدا و آرام مثل ابر از آسمان، اما هيچ كس غم پنهان مرا حس نكرد. هيچ كس از پشت نقاب خنده هاي تلخ من ديدگان بارانيم را نديد. هيچ كس ندانست و يا نخواست بفهمد كه در قلبم غمي به عظمت كوه البرز نهفته است.

  گاه هنگامي كه قطره هاي اشك از چشمانم سرازير مي شود حس مي كنم در كنارم نشسته اي و با دستهاي پر مهرت ، مرواريد اشك را از روي گونه هاي تب دارم جمع مي كني. حتي طنين صدايت را مي شنوم كه مي گوي -----فرزندم گريه نكن. روزهاي بهتري در راه است. منتظر باش. غم به دلت راه مده.

  مادر تنها آرزويم اين است كه يك بار ديگر ببينمت و فرياد بزنم و بگويم مادر: دوستت دارم. چون تو تنها معناي زندگي ام هستي و زندگي بي تو هيچ معنا يي برايم ندارد.

  بي تو اگر تمام جهان را به من بدهند انگار كه هيچ ندارم. اما با تو مالك همه چيز جهان هستم...باور كن كه باور كردن هجرانت برايم غير قابل باور است. مادر فراموش نمي كنم آن شب را كه آخرين ديدارمان بود. چشمانت مثل دو خورشيد در يك آسمان پر فروغ و نگاهت چقدر دلسوزانه و آميخته با محبت بود.... عجب شبي بود.

  هر غروب با كوله باري از خستگي ، غريبانه چشم به راهت هستم .... شايد بيايي و غم بي همزبانيم را كه بر شانه هايم سنگيني مي كند با تو تقسيم كنم.

  دور از تو بي تو جسم و روحي خسته دارم . پاهايم ديگر رفيق راهم نيستند. چشمهايم از دوريت بي سو شده اند. از بس به عبث انتظار را تجربه كرده ام، خسته شده ام. انتظار شنيدن طنين گامهاي استوارت ، انتظار فرا رسيدن سحرگاهي كه با تو همراه با آن طلوع مي كني، مرا زنده نگه داشته است.

  مادر منتظرم كه يك بار ديگر تو را در چهار چوب قاب در خانه كه از آن رفتي و باز نگشتي مشاهده كنم. سر بر پاهايت بگذارم وپاهاي خسته ات را با اشك چشمانم شستشو بدهم.

  بي تو زيستن چه دشوار است...و تو چه آسان و چه آرام پر كشيدي. كاش هيچگاه آن روز شوم باراني در دفتر ايام عمر مان ثبت نشده بود. اي كاش تو بودي و من نبودم. اين گونه كمتر آزار مي ديدم كه چون تو بودي قدر و ارزش مادر داشتن را درك نمي كردم. اكنون كه نمي يابمت به ارزش و بهايت پي برده ام اما افسوس...

  در كتاب ها خوانده بودم[ مادر سلطان عشق جهان و ناخداي كشتي بي بادبان زندگي است] اما افسوس، زماني معناي آن را دانستم كه نام تو از فرهنگ لغت زندگي ام پاك شده بود. افسوس...

  مادرم اي حوري نيكو سرشت

  اي كه باشد زير اقدامت بهشت

  مادرم اي ياس زيباي سفيد

  مادرم اي معني صبح اميد

  مادرم باران لطف و رحمتي

  مادرم مصداق صدق و عفتي

  مادر اي آلاله زيباي من

  مادر اي نور شب يلداي من

  سلام

  تبريك هم به مناسبت ولادت حضرت فاطمه و روز زن .

  هم به مناسبت قالب جديد .

  موفق باشيد .

  سلام

  تبريك من را هم پذيرا باشيد

  به ياد مادران لبناني و فلسطيني هم باشيد

  هروقت به من سر مي زنيد خوشحال مي شوم!

  سلام ....

  وما در آن است كه ما در آن معنا گرفتيم ومي گيريم وبه خود ماييم وميبينيم كه در آن تمام احساساتمان در آن ترافيك كرده است ....

  .

  .

  چه زيبا كلمه ايست مادر ....

  .

  .

  وچه زيبا روزي روزه مادر ....

  مادر ما مادر تموم عالمه ....

  .

  .

  .

  .

  التماس دعا ....

  يا محمد وعلي